kontakt

Spodobało Ci się coś z moich prac? skontaktuj się ze mną: wardzyska82@gmail.com

Łączna liczba wyświetleń

poniedziałek, 10 września 2018

232, Candy u Katarzyny

Katarzyny blog lada chwila skończy 5 lat-to taki przedszkolak można powiedzieć. Przedszkolak a ile postów już ma na koncie, ile prac wspaniałych.

Kasia zorganizowała z tej okazji Candy. Zastanawiałam się czy powinnam się na nie zapisywać bo pomimo że każdy wpis czytam to rzadko zostawiam komentarz -ale ponieważ wymogiem jest że do momentu zgłoszenia należało zostawić minimum 3 komentarze to chyba się mieszczę w tej statystyce:-)

Drugą rzeczą jest odpowiedzieć na parę pytań przygotowanych przez autorkę bloga.
A oto i one i moje odpowiedzi:
 

 • Kiedy myślę Krzyżykowe szaleństwo to:-  o raju już coś nowego ma...kiedy ona sypia?? Lecę szybko zobaczyć co nowego na tapecie się pojawiło.
 •  Pierwszą pracą, którą zobaczyłam na Krzyżykowym szaleństwie było… szczerze mówiąc nie pamiętam dokładnie ale jakaś pamiątka albo ślubna albo komunijna -u Kasi za dużo się dzieje aby spamiętać wszystko
 • Zajrzałam po raz pierwszy na Krzyżykowe szaleństwo bo….-aż boję się napisać hahaha. Było to dośc dawno ok 2-3 lat temu ....na jednej z grup hafciarskich na fb dodała jakaś dziewczyna zdjęcia swoich haftów. Oczywiście większość pisała że ślicznie, pięknie, cudowne itp wiadomo miodzio słodzone-bo jakżeby inaczej haha........a  Kasia napisała same negatywy za co za chwilę posypały się kolejne wpisy że jest jędzą i mogłaby darować sobie przykry komentarz (to tak z grubsza bo nie pamiętam dokładnej konwersacji,) Nie uczestniczyłam w wypowiedziach ale czytałam z zaciekawieniem jak się sytuacja rozwinie i stwierdziłam że muszę obejrzeć jej prace czy jej dzieła są takie idealne. Dodałam do obserwowanych i podziwiam prace autorki-stwierdziłam że jest dokładna, potrafi dobrać kolory do haftów bez numeracji, prace są oprawione porządnie bez zagnieceń itp.  i wcale nie jest taką zołzą którą blokowali na grupach lub wywalali za prawdę którą pisała.

 • Najbardziej na Krzyżykowym szaleństwie podoba mi się ... przejrzystość, dokładność i staranność wykonywanych prac. Te wszystkie hafty wyszywane na drobnicy do której ja chyba nigdy nie zasiądę. Podziwiam oprawy-dobór kolorystyczny kartki do haftu, czy passe do ramki i haftu.

 • Autorka Krzyżykowego szaleństwa jest…. profesjonalistką w robótkach to na pewno. Jeśli się ją dłużej poobserwuje okazuje się sympatyczną osobą która każdą wolną sekundę poświęca krzyżykom.  Patrząc na ilość jej prac mogłabym powiedzieć że jest uzależniona od xxx 😁😁😁 Jest szczera do bólu, nie owija w bawełnę jeśli coś jest przez kogoś spitolone wali prosto z mostu:-)

 • Na Krzyżykowym szaleństwie zmieniłabym...trudne pytanie....ale chyba nic bym nie zmieniała, mi się podoba jak jest. 
 • Najbardziej zadowolona byłabym gdybym od Katarzyny otrzymała… oj tu chętnie bym przygarnęła jej piękne oprawy do kartek, choć lubię dostawać prace wykonane przez inne osoby to może jakiś magnes  na lodówkę??? Z każdego drobiazgu najmniejszego zawsze się ucieszę.
 
🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

 Kasi życzę kolejnych wielu lat w blogowaniu i pięknych prac.

8 komentarzy:

 1. Świetne odpowiedzi Agniesiu. Nie znam bloga Kasi ale chętnie do niej zajrzę. Tobie życzę powodzenia w zabawie i serdecznie Cię pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Agnieszko Tobie powodzenia życzę, a Kasi - wszystkiego co najlepsze na kolejne lata blogowania.

  OdpowiedzUsuń
 3. Agniesiu! Wspaniałe odpowiedzi , Życzę Ci Powodzenia - Pozdrawiam Serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 4. Powodzenia Agnieszko , bardzo fajnie odpowiedziałaś na pytania Kasi.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Powodzenia Agnieszko :)
  Fajne i szczere odpowiedzi na pytania Kasi

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję za miłe słowa i udział w zabawie.

  OdpowiedzUsuń